Anasayfa Sohbet Sohbet Siteleri Chat Odaları Sohbet Odaları Chat İletişim
...
Arkadaşlık Siteleri

Sanal İnternet ortamında bugün sizlere en iyi arkadaşlık kurabileceğiniz kız arkadaşlık siteleri ve erkek arkadaşlık siteleri hakkında biraz sizlere Türkiye geneli ve Avrupa genelinde arkadaşlık üzerine hizmet veren Türk ve yabancı siteler hakkında ön bilgiler sunmak istiyorum.

Eskiden yazılı ve sözlü arkadaşlık siteleri varken, insanlar bu tür sanal ortamlara giriş yapmaktaydılar. Daha sonra gelişen İnternet Teknolojisine dayalı günümüz eskiden Paltalk, İcq, gibi sitelerden sonra çıkan Msn (Messenger) şuanki Microsoft’un yeni adresi Skype gibi proğramların bunun yanında Sosyal ağ paylaşım siteleri olan Facebook ve Twitter gibi sitelere insanların geçiş yapması ve burada uzun süre takılmaları sonrası kurulan dostluklar sayesinde güzel vakitler geciren bir çok insan muhakkak olmuştur. Bunların yanında sesli ve kameralı arkadaşlık sitelerine giriş yapan bir çok kullanıcı insanlar bu sitelere giriş yapmışlardır. Bunların yanında gelişen bilişim teknoloji sanal İnternet yeniliklerin yanı sıra Akıllı Android Telefonlar İphone gibi bunlara bağlı Google Apple Google Play Store sayesin de artık insanlar Andorid (İRC) ve Mobil cep telefonları sayesinde bunlara bağlı WhatsApp Viber, Tango, Line gibi proğramlar sayesin de artık insanların birbirleriyle kolay bir şekil de hem sesli hem görüntülü iletişim kurmaları çok kolaylaştı. Tabi bunların yanında artık insanlar kendi için de bulundukları konum itibari ile gerekse Real iş hayatlarının vermiş olduğu streslerden bir nebze olsa da kurtulmak için  İnternet üzerinde sörf yaptıkları yerli ve yabancı kız arkadaşlık siteleri aramaya başlamışlar.

Türkiye de en iyi siteler olarak hem yazılı hem de görüntülü ve sesli arkadaşlık hizmeti sunan bir kaç top 10 listesine göre en iyi yazılı siteler olarak Türkiye de kızların ve erkeklerin daha çok giriş yaptığı en iyi siteler den bir kaçtanesini sizlerle paylaşmak istiyoruz.

1- Sohbetchat.Com Bu site yazılı bir arkadaşlık sitesidir. Siteye Google üzerin den üyeliksiz ve ücretsiz bir şekil de giriş sağlıyabilirsiniz.

2- Chatsohbet.NET Çeşitli Magazin, Şiir, Bay ve bayan arkadaşlık portalı olarak sizlere hizmet veren bir diğer chat sitesidir.

3- Chatodasi.Com Hem Türkiye hem de Avrupa da yabancı ülkeler de yaşayan Gurbetci Türk Alman kızların ve erkeklerin buluştuğu ortak noktada yeni arkadaşlıklar ve kalıcı dostlukların yaşandığı bir mekan olarak sizlere hizmet veren en iyi arkadaşlık sitelerin den bir tanesidir.

Bunların yanında evlilik siteleri olarak edarling, ecift, pembepanjur, gonuldensevenler, evlilikmerkezi, evliliksitesi, ciddiask, ve chatorulette ve omegle tarzında yabancı ve Türkçe olarak sizlere hizmet veren belli başlı bay ve bayan arkadaşlık sitelerin den bazılarıdır.

Bu sitelerin bir kısmı sizlere üyeliksiz ve ücretsiz bir şekil de hizmet sağlarken, diğer sitelerin bazıları da hem üyelik hem de ufak bir ücret karşılığında sizlere hizmet vermektedir.

arkadaşlık-siteleriBizim site ise sizlere doğrudan üyeliksiz ve ücretsiz bir şekil de hizmet veren Türkiye’nin en iyi arkadaşlık sitesi olarak sizlere muhabbet odalarımız da hizmet veren en iyi kız ve en iyi erkek arkadaşlık sitesi olarak sizlere hizmet vermektedir.

Sitemiz odaların da çeşitli Şehir ve  İl İlçeler den sitemize giriş yapan kullanıcılar her yaşa uygun insanlarla muhabbet kanallarımızda görüşebilir, daha yakından sıcak Samimi dostluklar kurabilirsiniz. Sitemiz odalarında sizler de seviyeli ve ciddi saygın bir ortam da kendinize güzel arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Yalansız dolansız asla ama asla kötü söz argo küfürsüz bir ortamda sizler de diğer Bay ve Bayan kullanıcılarımızla sohbet ederek daha yakından birbirinizle tanışama fırsatını sizlere sağlamaktayız.

Sitemiz tamamen yetişkinlere özel bir şekil de Sevgi saygı çercevesin de hizmet vermektedir. Çeşitli arkadaşlık odalarımız da ve Oyun, Radyo kanallarımız da sizler de başka Şehirler den yada yabancı Ülkeler den giriş yapan ziyaretci kullanıcılarımızla tanışabilir, ileriye dönük güzel arkadaşlıklar ve kalıcı beraberlikler yaşayabilirsiniz.

Kız yada Erkek arkadaş arıyan kullanıcılarımız isterseniz bu konumuz altında kendi Profil tanıtımınızı yaparak daha kolay ve çabuk bir şekil de kendinize yeni arkadaş eş adayı bulabilirsiniz. Bunu bir örnekle açıklamak gerekirse aşağıdaki şekil de sizler de kısa ve öz anlaşılır bir şekilde yeni arkadaş aramasında ve çağrısında bulunabilirsiniz.

Kız arkadaş arıyan bir kullanıcı olarak öncelikle yalansız dolansız seviyeli ve ciddi bir şekil de arayış içinde olmanız sizlere her zaman (+) pozitif bir kazanç sağlıyacaktır.

Merhaba;

Adım: Ahmet

Soyadım: Nasır

Yaş: 35

Meslek: Mimar

Göz Rengi: Kahve

Saç Rengi: Siyah

Boy: 1,82

Kilot: 85

Medeni Hali: Bekar

Hobby: Spor, Seyahat, gezmek eğlenmek, kitap okumak.

Aradığım özellikteki kız arkadaş İstanbul yada Ankara da olmalı 30-35 yaşlarında Esmer daha önce hiç evlenmemiş yada başında kötü bir evlilik geçmiş dul bayanlarla niyeti ciddi ve dürüst olan kızlarla tanışmak istiyorum. Bana Skype yada Facebook Telefon numarası verdiğiniz taktir de hemen kolayca irtibata gecerek iletişim kurabiliriz. Lütfen öncelikle güvenilir ve niyeti ciddi kişilerin mesaj yazmasını bekliyorum.

Saygılarımla

Ahmet.

Yukarıdaki örnek tanıtım kız arkadaş arama şablonu olarak sizler de bu şekil de hem Türkiye hem de Almanya,İsviçre,Hollanda, Amerika, Fransa,Azerbaycan gibi ülkeler de yaşayan kızlarla ve erkeklerle kolay bir şekil de sitemiz sayesin de tanışabilir ileriye dönük güzel arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Umarım aradığınız Prenses ve Prens adayınızı sizler de sitemiz sayesin de bulacaksınız. Herkese hoş kaliteli ve seviyeli ciddi sohbet’ler diliyoruz.

Chatodasi.Com

 

BİLGİLER
tarafından 18 Haziran 2015 - 04:49 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar kez Okunmuştur.
PAYLAŞ

Yorum yapın

Yorum yapma kapalı.

 

Chat Sohbet

Günün Sözü