Anasayfa Sohbet Sohbet Siteleri Chat Odaları Sohbet Odaları Chat İletişim
...
İletisim

Chatodasi.Com 14 Haziran 2015 Pazar günü itibari ile sitemizi sizlerin hizmetine sunmuş bulunmaktayız. Web Archive kaynaklarına göre ilk kayıt (Register) edildiği tarih ise; 4 Ocak 2007 olarak ilk kayıt edildiği web arsiv adresinde bu şekil de kayıtlarda görünmektedir.

Sitemiz hakkında biraz siz değerli misafir ve ziyaretcilerimize ön bilgiler sunmak amacı ile sizlere detaylı bir şekil de sitemiz içerisin de yer alacak içerik, makale ve çeşitli alanlar üzerinde hizmet verecek belli başlı kategorilerimiz ve sitemiz içerisin de bizlere önerileriniz istek ve şikayetlerinizi bu iletişim adresimiz den bizlere isteklerinizi dile getirebilirsiniz.

Chatodasi.Com sitemiz üzerin de sizlere sitemizin yetkili Editörleri tarafından Türkiye ve Dünya da Avrupa ülkelerin de yaşanan güncel haberleri sizlere online bir şekil de sitemiz içerisin de görevli Editör ve içerik sağlayıcı paylaşım ekibimizle sizlere günün 7/24 Saat’i online bir şekil de paylaşımlar yapmaya devam edecez.

Sitemizin belli başlı kategori ve paylaşım olarak sizlere 3 Ana hedef kategoriler de hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Peki bu kategoriler nelerdir?, hep beraber bunları 3 başlık altında toplamak gerekirse;

1- Magazin Haberleri

2- Chat Odaları

3 – Güzel Sözler

Yukarıdaki kategoriler ve çeşitli ana kategorilerimize bağlı alt kategoriler olarak; Spor, Basketbol, Güncel Haberler, Şiir, E-cart, Sosyal paylaşım siteleri, Facebook, Twitter, İnstagram, İletişim araçları olarak, Mobil, Whatsapp, Skype gibi çeşitli kategoriler üzerin de sizlere hizmet vereceğimiz belli başlı kategorilerimizden bazılarıdır. Sitemiz de yer Alan içerik ve paylaşımlar tamamen Google arama motorunda yer alan haberler, haber siteleri, Magazin siteleri, Spor siteleri, Güzel sevgiliye dair hizmet veren Güzel sözler, Güzel mesajlar sunan ve derlenen bu alanlarda hizmet veren Google, Yahoo, Bing ve Ask gibi arama motorularında faydalı siteler den çeşitli alıntılar kaynak gösterilerek sizlerle paylaşım yapılmaktadır. Sitemiz içerisin de herhangi bir telif hakkı ile korunan içerik paylaşım materyaların sitemiz içerisin de yer alması tamamen yasaklanmıştır. Kaynak gösterilmeden herhangi bir içerik paylaşımı yapılmaktadır. Tc yasa ve kanunlarına aykırı şekil de Bilgi ve paylaşım herhangi bir yayın yapılmamaktadır.

Sitemiz bir eğlence ve chat sohbet sitesi olarak siz değerli kullanıcılarımıza hizmet vermeye devam edecektir. Türkiye ve Avrupa da yaşayan Gurbetci vatandaşlarımızın giriş yaptığı 7’den 70′ e tüm insanları birleştiren ve buluşturan bir eğlence Aşk, Sevgi arkadaşlık portalı olarak sizlere hizmet veren chat sitemize sizler de üyeliksiz ve ücretsiz bir şekil de Google üzerin den kolay bir şekil de ulaşabilirsiniz.

Sohbet Kanalları

Genel eğlence ve güzel vakit gecirebileceğiniz belli başlı kanallarımzıdan bir kaç tanesi

#Sohbet kanalı: Türkiye’nin en popüler ve eğlence aktivitesi yönden seviyeli ve ciddi odalarımızdan bir tanesidir.

#Oyun kanalı: Soru cevap yarışmacı diğer kullanıcılarımızla zekanızı yarıştırabileceğiniz oyun kanalımızdır.

#Radyo kanalı: Hem sohbet ederken bir yanda Oyun oynarken bunun yanında Radyo kanalımızda sizlere günün 7/24 Saati online kesintisiz bir şekil de hizmet veren Radyo Kanal yetkili Dj arkadaşlarımızla doyasıya Müzik keyfini yaşayabilir, sevdiklerinize istek parcalar da bulunabileceğiniz radyo kanalımızdır.

Sitemiz içerisin de TC Yasa ve kanunlarına karşı gelecek, Din, Dil, Irk, Mezhep, Siyasi içerikli Propaganda ve sohbet’lerin yapılması kesinlikle yasaklanmıştır. Sitemiz odalarında; küfür, argo, kötü söz şöylemek başkalarını rencide edici hal ve hareketler de bulunmak kesinlikle yasaklanmıştır. Bu kurallara uymuyan kişiler kanallarımızda yetkili global Operatör (@) arkadaşlarımız tarafından uzaklaştırma cezası almaktadırlar. Onun için sizlere yapılmasını istemediğiniz hal ve hareketleri sizler de başkalarına yapmayınız. Maksat ”Kahve bahane sohbet şahane” olsun diyerek den bizler bu yolla baş vurduk, destek sizden hizmet bizden:)) anlayışı ile sizlere en güzel hizmeti sağlıyoruz.

Sitemiz Türkiye’nin en iyi eğlence ve arkadaşlık sitesi olarak seviyeli ve nezih bir ortam da sizler de kolay bir şekil de hizmet vermektedir.

Bizlere görüş istek şikayet ve paylaşımlar da bulunmak için bizlere sitemiz üzerin de #Yardim yada #Help kanallarımız üzerin de iletişime gecebilirsiniz.

E-mail Contact Bilgilerimiz : tunahanteylo@hotmail.com

Skype: tunahantrchat

Yukarıdaki adreslerimizden bizlere iletişim’e gecebilirsiniz.

Chatodasi.Com Tüm hakları gizli ve saklıdır.

 

BİLGİLER
tarafından 14 Haziran 2015 - 18:51 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar kez Okunmuştur.
ETİKETLER
PAYLAŞ

Yorum yapın

Yorum yapma kapalı.

 

Chat Sohbet

Günün Sözü